skip to Main Content

Jan is geboren te Tilburg op 28 mei 1907. Deze Haagse advocaat was eerst rond 1934 gevestigd 1934 aan de Parkstraat 45 A later aan de Burgemeester Karnebeeklaan 15 te Den Haag. Hij is op 3 oktober 1938 reserveluitenant geworden in algemene dienst. Op 25 november 1939 neemt hij afscheid als voorzitter van de vereniging “de jonge Balie”. Hij was sedert 1962 lid van de adviescommissie gewetensbezwaarden voor dienstplichtigen in het leger. Bij hem thuis werd er soms huispersoneel gevraagd. Naast zijn Haagse advocatenpraktijk is hij commissaris geweest van de NV vanaf 1957. Jan is overleden te Leiden op 23 mei 1968 .

Back To Top
Zoeken